Tarnobrzeg Subregion II

TARNOBRZEG

ul. 1 Maja 4a
39-400 Tarnobrzeg
Tel.: 15 822 15 95 wewn. 218
V piętro – pokój nr 505 oraz 508

Joanna Lewicka – Animator
Tel.: 798 890 841
E-mail: jlewicka@rarr.rzeszow.pl

Beata Garanty – Animator
Tel.: 798 890 856
E-mail: bgaranty@rarr.rzeszow.pl

Magdalena Marynowska – Doradca kluczowy
Tel.: 798 890 836
E-mail: mmarynowska@rarr.rzeszow.pl

Anna Wach – Doradca kluczowy
Tel.: 798 890 779
E-mail: awach@rarr.rzeszow.pl

Anna Rawska – Doradca biznesowy
Tel.: 798 890 795
E-mail: arawska@rarr.rzeszow.pl

Monika Szatan – Doradca księgowo – podatkowy
Tel.: 798 890 784
E-mail: mszatan@rarr.rzeszow.pl


Adres biura w terenie

ul. 1 Maja 4 a
39-400 Tarnobrzeg

Pliki do pobrania

Wszystkie potrzebne pliki znajdują się na stronie Pliki do pobrania.

Pliki do pobrania