Powiat tarnobrzeski Subregion II

POWIAT TARNOBRZESKI

ul. 1 Maja 4 a
39-400 Tarnobrzeg

Magdalena Marynowska – Animator
Tel.: 15 822 15 95 wew. 218
Adres e-mail: mmarynowska@rarr.rzeszow.pl

Joanna Lewicka – Animator
Tel.: 519-434-090
Adres e-mail.: jlewicka@rarr.rzeszow.pl

Joanna Rybczyńska – Animator
Tel.: 515-321-862
Adres e-mail.: jrybczynska@rarr.rzeszow.pl

Jacek Piwowarski – Animator
Tel.: 519-441-802
Adres e-mail.: jpiwowarski@rarr.rzeszow.pl

Anna Rawska – Doradca Kluczowy
Tel.: 515-321-840
Adres e-mail.: arawska@rarr.rzeszow.pl

Monika Szatan – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-439-459
Adres e-mail.: mszatan@rarr.rzeszow.pl

Anna Wach – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 519-435-287
Adres e-mail.: awach@rarr.rzeszow.pl

Mateusz Gurdak – Opiekun Inkubatora
Tel.: 15 822 15 95 wew. 218
Adres e-mail.: mgurdak@rarr.rzeszow.pl


 

Adres biura w terenie

ul. 1 Maja 4 a
39-400 Tarnobrzeg

Pliki do pobrania

Wszystkie potrzebne pliki znajdują się na stronie Pliki do pobrania.

Pliki do pobrania