Rzeszów Subregion II

RZESZÓW

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szopena 51
35-959 Rzeszów
Tel.: 17 86 76 248
II piętro – pokój nr 306

Barbara Pawlak – Animator
Tel.: 798 890 768
E-mail: bpawlak@rarr.rzeszow.pl

Beata Piech – Animator
Tel.: 798 890 829
E-mail: bpiech@rarr.rzeszow.pl

Ewa Schabowska – Doradca biznesowy
Tel.: 798 890 794
E-mail: eschabowska@rarr.rzeszow.pl

Renata Bartnik – Doradca biznesowy
Tel.: 798 890 858
E-mail: rbartnik@rarr.rzeszow.pl

Andżelika Żelazo – Konsultant regionalny ds. PZP
Tel.: 798 890 774
E-mail: azelazo@rarr.rzeszow.pl

Barbara Jaskulska – Radca prawny
Tel.: 798 890 847
E-mail: bjaskulska@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Malec – Specjalista ds. reintegracji społeczno–zawodowej
Tel.: 798 890 837
E-mail: kmalec@rarr.rzeszow.pl

Joanna Pikuła-Darłak – Koordynator szkoleń
Tel.: 798 890 834
E-mail: jpikula@rarr.rzeszow.pl

Paweł Kielanowski – Doradca marketingowy
Tel.: 798 890 769
E-mail: pkielanowski@rarr.rzeszow.pl

Piotr Zawada – Doradca osobowy
Tel.: 535 299 429
E-mail: pzawada@rarr.rzeszow.pl


Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Szopena 51
35-959 Rzeszów

Pliki do pobrania

Wszystkie potrzebne pliki znajdują się na stronie Pliki do pobrania.

Pliki do pobrania