Powiat rzeszowski Subregion I

POWIAT RZESZOWSKI

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szopena 51
35-959 Rzeszów

Ewelina Bialic – Animator
Tel.: 514-786-555
Adres e-mail.: ebialic@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Szeremeta – Animator
Tel.: 514-786-549
Adres e-mail.: kszeremeta@rarr.rzeszow.pl

Agnieszka Tylutka-Gelio – Animator
Tel.: 514-786-513
Adres e-mail.: atylutkagelio@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Sowa – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.:
515-190-410
Adres e-mail:
ksowa@rarr.rzeszow.pl

Krzysztof Borowicz – Doradca Kluczowy
Tel.: 515-189-987
Adres e-mail.: kborowicz@rarr.rzeszow.pl

Kinga Muszyńska-Brodowicz – Doradca Kluczowy
Tel.: 515-188-281
Adres e-mail.: kbrodowicz@rarr.rzeszow.pl

Monika Brózda – Doradca Kluczowy Biznesowy
Tel.: 515-191-038
Adres e-mail.: mbrozda@rarr.rzeszow.pl

Konrad Rakszawski – Regionalny konsultant ds. zamówień publicznych
Tel.: 515-187-606
Adres e-mail: krakszawski@rarr.rzeszow.pl

Alina Terpińska – Radca Prawny
Tel.: 515-188-475
Adres e-mail.: aterpinska@rarr.rzeszow.pl

Joanna Puzio – Doradca księgowo-podatkowy
Tel.: 519-191-496
Adres e-mail.: jpuzio@rarr.rzeszow.pl

Jolanta Serwa-Mazur – Doradca księgowo-podatkowy
Tel.: 515-191-947
Adres e-mail.: jserwa@rarr.rzeszow.pl

Lidia Gryglak – Doradca finansowy
Tel.: 17 86 76 235
Adres e-mail.: lgryglak@rarr.rzeszow.pl

Katarzyna Lang – Doradca marketingowy
Tel.: 515-190-476
Adres e-mail.: klang@rarr.rzeszow.pl

Aleksandra Mucha – Animator
Tel.: 17 86 76 259
Adres e-mail: aleksandramucha@rarr.rzeszow.pl


Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. Szopena 51
35-959 Rzeszów

Pliki do pobrania

Wszystkie potrzebne pliki znajdują się na stronie Pliki do pobrania.

Pliki do pobrania