Equela wydaje gazetę promującą działania organizacji pozarządowych

Przedsiębiorstwo Społeczne EQUELA Sp. z o.o.będzie kontynuować wydawanie gazety NASZE MIASTO, która m.in promuje działania organizacji pozarządowych, na terenie powiatów:

  • stalowowolskiego,
  • sandomierskiego,
  • tarnobrzeskiego,
  • mieleckiego,
  • staszowskiego
  • i w mieście Tarnobrzegu.

E-wydanie gazety w linku

Equela Sp. z o.o. chce zachęcić do współpracy przedsiębiorstwa społeczne i zwiększy liczbę stron, co da szansę większej liczbie stowarzyszeń, fundacji itp. trzeciosektorowych organizacji na unikatową możliwość prezentowania swoich dokonań, informowania o planowanych wydarzeniach czy też zamieszczania sprawozdań z realizowanych projektów.

Raz w miesiącu Equela poświęci jedną, całą stronę, na opisanie wybranego Przedsiębiorstwa Społecznego. Jeśli Przedsiębiorstwo społeczne nie pobiera opłat za swoje działania, Equela także nie pobierze opłat.

Natomiast  Przedsiębiorstwa Społeczne, które działają na zasadach rynkowych mogą się reklamować za opłatą, info e-mail nm@equela.eu

To znakomita okazja na rozwój społeczeństwa obywatelskiego: świadomego swoich praw i mającego miejsce do wyrażania swojego zdania, w pisemnej formie.

Przedsiębiorstwo Społeczne Equela, planuje dystrybucję gazety w formie papierowej, w 200 punktach, oraz zwiększenie nakładu od września 2019 r. do 15.000 egz., a także uruchomienie internetowej wersji gazety.

Gazeta już od 8 lat jest współtworzona przez przedstawicieli NGO, a na jej łamach prezentowane są m.in. działania organizacji pozarządowych, informacje z samorządów, tematy interesujące społeczności lokalne.

Zachęcamy do kontaktu  przedsiębiorstwa społeczne, zlokalizowane na terenie powiatów: stalowowolskiego, sandomierskiego, tarnobrzeskiego,  mieleckiego, staszowskiego i w mieście Tarnobrzegu, aby prezentować swoje działania na łamach gazety NASZE MIASTO.

Kontakt

EQUELA sp. z o.o.

Biuro i adres do korespondencji: 39-400 Tarnobrzeg, ul. 11 Listopada 8a/ 3

Tel. 15 801 28 60

+48 604 952 468

e-mail:  nm@equela.eu

Strona gazety www.naszemiasto.equela.eu